Seifi kaarditakud Saue õpilasfirmade laadal, pildil Arti ja Joosep meie laada stendiga

Seifi kaarditaskud Saue õpilasfirmade laadal

Seifi kaarditaskud olid täna saadaval Saue õpilasfirmade laadal. Saue laadad on juba meie jaoks nagu teine kodu ning oleme juba isegi üsna tuttavad Saue rahvale. Viimati käisime siin jõululaadal, kuid see kord tulime spetsiaalselt õpilasfirmadele mõeldud laadale.

Kuidas saada teada kuhu laadale Seif järgmisena liigub?

Enamasti liigub Seif laatadel, mis on meile lähedal nagu näiteks Tallinna piires ja Sauel. Siiski vahel juhtub ka huvitavaid juhuseid, kus võime sattuda ka kaugemale näiteks oleme käinud varem ka Tartus laadal õpilasfirmade laadal. Seifi tegevusi ja tulevasi plaane saab leida meie Instagramist ja Facebookist. Tuleviks plaanime teha ka Seifile oma TikToki, kuhu hakkame postitama igasuguseid põnevaid ja naljakaid vieoid.

Kuidas meid laadal ära tunda?

Oleme endale igal laadal teinud kindla välimuse: Mustad püksid ja valge särk või triiksärk, millel on Seifi logo. Seifi kaarditaskud sobivad väga ka meie stendiga kokku, sest meie stend on kaunistatud erinevate kividega. Oleme stendi välimust hoinud võimalikult puhta ja minimalistlikuna samas lisades looduseläheduse tunnet. Kui näete kedagi ringi kõndimas, viisakalt riides ja Seifi kaarditaskud käes, siis teate, et olete õiges kohas.

Miks käime paljudel erinevatel laatadel?

Püüame saada rohkem tuntumaks üle Eesti. Soovime, et kõik üle Eesti saaksid teha oma elu mugavamaks jäädes samas võimalikult stiilseks ja looduslähedaseks.

Milline on meie kogemus laatadega?

Ühed parimad kogemused, mis meil õpilasfirma tegutsemise ajal on olnud, tulevad just nimelt laatadest. Kohtu mitmete erinevate inimestega ja saame neilt tagasisidet oma toote kohta, müügioskusi ja ka kogenumate müügimeeste käest nippe, mida järgmine kord proovida. Tahame, et klient saaks tunda Seifi kaarditasku erinevaid tekstuure ja ei peaks ainult pildi järgi tellima, sest Öine Arktika, Pime Kõrb ja Tume Kask on täiesti erineva tekstuuriga. Sellel laadal osalesime mitmete tuttavatega ning kuigi laat polnud populaarne, saime olla lõbusas seltskonnas.

Pildil:

Vasakul – Arti Henri Lukk; Paremal – Joosep Lukin; Nende all – meie imeliselt kaunistatud laadastend.

Õpilasfirma Seif

Shopping Cart