Õpilasfirma Seif otsustab minna üle päris firmaks ja võtta uus nimi Seif Design

Õpilasfirma Seif võtab uue nime: Seif Design

Õpilasfirma Seif aeg hakkab vaikselt täsi saama. See on olnud imeline kogemus meile ja soovime kindlasti oma tegevust jätkata. Käisime huvitavatel üritustel, kohtusime vägevate inimestega ja muidugi ei saa mainimatta jätta teisi õpilasfirmasid, kellega oli tore koos tegutseda. Mani, Flexa, Tulevikunoored, Boks ja paljud teised. Ilma teieta poleks see elamus olnud pooltki nii vahva.

Nüüd, aga päris teema juurde, mis edasi saab? Nagu näha siis oleme jõudnud Stenbocki majja, kus võetakse pidevalt vastu tähtsaid otsuseid, mis meid kõiki mõjutavad. Tundub, et peaksime ka ise ühe tähtsa otsuse vastu võtma. Niiet, kas kohe või mitte kunagi?

Otsustatud!

Õpilasfirma Seif  läheb üle päris firmaks. Peale pikka mõtisklemist oleme jõudnud nimeni Seid Design, kuna leiame, et just see kajastab kõige paremini seda, millega tahame edasi teha. Kivist kaarditaskud saavad olema kindlasti meie peamine tegevusala, aga kaarditaskute valikut tahame suuresti laiendada. Miks peatuda ainult kaarditaskutega? Kindlasti me seda ei tee ja tuleme turule veel paljude huvitavate toodetega. Kui kohe peaks midagi ütlema siis mõttes on telefonikaaned ja võibolla ka midagi lampide valdkonnast. Oma kividisainile jääme aga truuks. Huvitav, millised meie tulevased tooted tulevad, aga oleme kindlad, et saame olla nende üle sama uhked, kui kaarditaskute üle.

Muidugi on vaja teha enne palju muudatusi, kui saame täielikult päris firmaks üle minna. Nimelt on vaja tegeleda mitme tehnilise küljega: muuta ära kodulehe aadress, sotsiaalmeedi nimed, meiliaadressid, teha uus kodulehe disain, mis oleks eelmisest puhtam ja korralikum, ja paigaldada pangalingiga maksevõimalus, mida õpilasfirmana teha ei saa. Meie uueks koduleheks saab seifdesign.ee varasema ofseif.ee asemel.

Minnes üle Seif Design nimele jätkame kindlasti varasemate väärtustega: minimalism, looduslähedus ja ainulaadsus. Proovime käia ka edaspidi laatadel, et teil oleks võimalik meid ka päriselt külastada. Samuti jääme aktiivseks ka sotsiaalmeedias ja üritame olla veel aktiivsemad ja teid võimalikult palju meie tegevustesse kaasata. Paneme täiega edasi ja sihime tähtede poole.

Seif Design tiim

Shopping Cart