Seif design toob uued ainulaadsed heledast kivist kaarditasku disainid

Uued kaarditaskud heledate disainidega

Tervitused Seif Design tiimi poolt! Oleme usinasti vaeva näinud, et tuua teie ette uued ainulaadsed kaarditaskud. Miks uued disainid? Soovime tuua oma tootevalikusse rohkem heledaid toone, kuna oleme saanud tagasisidet, et võiksime valikut laiendada ja paljudele meeldiks midagi valgemat. Eriti kuulsime sellist tagasisidet naistelt ja võib öelda et tumedad toonid võivad tõesti olla naistele kohati tõrjuvad. Kartsime, et kui tuleme välja heledate kaarditaskutega siis need määrduksid kergelt, samuti oli suur küsimus, kas need näeksid üldse head välja. Viisime prototüübid läbi pika testimisprotsessi, et näha, millised omadused uutel kivi disainidel on. Meie õnneks vastasid need meie ootustele ja pigem isegi ületasid neid. Lisaks uutele disainidele on tegu ka uute kiviliikidega. Varasemalt valmistasime kaarditaskuid ainult kiltkivist, sest seda on kerge töödelda ja materjali kättesaadavus oli parem. Nüüd, aga oleme valmis võtma ette katsumuse valmistada kaarditaskuid marmorist ja lubjakivist.

Lubage esitleda, uhiuued disainid, mis on juba testitud ja kontrollitud, et need oleks sama vastupidavad kui meie teised kaarditaskud. Natukene ka erinevatest disainidest. Marmorile on sageli omane voolutekstuur, mis tekib moonde käigus osaliselt ülessulanud kivimite liikumisest üksteise suhtes, samuti on tegu esmaklassilise materjaliga, mida on kasutatud juba Vana-Rooma aegadest nii ehitusmaterjalina kui ka dekoratsioonide valmistamiseks. Lubjakivi on Eestis leiduv settekivim, mis on moodustunud väikeste loomade kestade ja kodade settimisel. Lisanditena võib esineda savimineraale, kvartsi, dolomiiti, glaukoniiti, püriiti, hematiiti ja götiiti, mis annavad kivile omapärase värvi ja tekstuuri. Varasemalt kastutatud kiltkivi on samuti settekivim, kuid see koosneb peamiselt savist või vulkaanilisest tuhast, mis on miljonite aastate jooksul settinud ja kokku surutud.

Tundub, et töö oli seda väärt ja uued kaarditaskud näevad imelised välja. Anname endast parima, et need kaarditaskud jõuaks võimalikult kiiresti ka meie kodulehele müüki ja sealt edasi teie taskutesse.

Ootame kõigi tagasisidet uute disainide osas ja andke teada, milline on Teie lemmik kaarditasku.

Pildil:

Vasak – lubjakivi, keskel – kiltkivi, paremal – marmor.

Seif Design tiim

Shopping Cart