Seifi Design 3D-printeri, Original Prusa MINI+, kaarditaskute vormid ja uued ideed, Harbio kommidega

3D-printeri, Original Prusa MINI+, ostmine

Tervitused Seif Design tiimi poolt! Ostsime endale lõpuks, pärast pikka mõtlemist ja arutamist, 3D-printeri, Original Prusa MINI+, millega teeme kivist kaarditaskute tootmisprotsessi effektiivsemaks ning mugavamaks ja hakkame testima uusi toote ideid.

Kust me selle printeri tellisime? Prusa Research asutati 2012. aastal ühemehe startupina Tšehhi harrastaja, tegija ja leiutaja Josef Prusa poolt. Tänaseks on Prusa Research kasvanud 700+ meeskonnaks ja nad saadavad ühes kuus rohkem kui 10 000 originaalprusa printerit otse Prahast enam kui 160 riiki.

Miks valisime just Original Prusa MINI+ printeri? Valisime selle, sest see ajab imeliselt töö ära olles võrdlemisi odav, kompaktne ja ekstreemselt täpne. Original Prusa MINI+ printeril on 18×18×18 cm prinitmisruum, millele mahuvad ära kõik meile vajalikud enda disainitud tootmisevidinad ning uute ideede prototüübid. Sellega tulid kaasa ka painduvad alusplaadilt millelt on kerge prinditud toodet kätte saada.

Kuid kuidas aitab 3D-printer kaasa kaarditaskute valmistamisel? Nimelt disainisime endale korralikud kaarditasku tegemise vormid. Nüüd saame kaarditaskut liimid palju kergemini. Paneme tooriku koos liimiga kaetud kiviplaatidega vormi ja ei pea enam muretsema, selle üle, kas plaadid jäid otse või mitte. Vorm hoiab plaate ja kaarditaskut stabiilselt paigal ja saame julgemalt selle pitskruvide vahele kuivama jätta. Vorm ka kaitseb kaarditasku kvaliteeti võimalike vigastuste eest.

Seif Design tiimi mõtleb juba pikemat aega uute toodete peale, mis ei ole kaarditaskud. Tahame enda toodete valikut laiendada. Meil on mitmeid uusi ja põnevaid ideid, kuidas teie igapäeva ellu lisada põnevust ning looduslikku disaini, et saaksite alati endaga tükikest loodust kaasas kanda. Loodame, et peagi on meie ideed jõudnud reaalsusesse ning saate juba uusi tooteid leida meie kodulehelt.

Pildil:

Pildilt on näha, kuidas me 3D-printeri kokku panimist. Täname Prusat selle imelise toote eest, tänu millele saame veel kaugemale areneda ja julgustavate Haribo kummikommide eest!

Vasakul – Joosep Lukin, pastat söömas; paremal – Arti Henri Lukk, musklit näitamas; taustal mängimas kõige parem töö tegemise muusika.

Seif Design tiim

Shopping Cart