Kaarditasku klamber on kui multitööriist

Kaarditasku klamber on kui multitööriist

Seif kaarditasku klamber on kui multitööriist. Mõne jaoks kõigest stiilne lisa, aga me usume, et sellel on palju kasutusalasi.  Kuigi üritame liikuda täielikult sularahast eemale ja üleni digitaalse rahakoti poole, tekib olukordi, kus sularaha on siiski vajalik. Olgu see restoranis, turul, üritustel või rannas jäätise ostmiseks. Kaarditasku klambrit  saab kasutada, et hoida sularaha, tsekke või kõike, mis kaarditasku enda sisse ei sobitu. Me ise kanname klabri vahel peamiselt sularaha, aga ka tsekid ja meeldetuletus leiavad oma tee sinna.

Kuidas mahub suur paberkupüür klabri vahele. See on lihtne! Tuleb paber lihtsalt kakskorda pooleks voltida. Kiire voltimisega saab paberraha piisavalt väikseks, et see ei jää kohmakalt ette ja võimaldab kaarditaskut sama mugavalt kasutada.

Peale sularaha hoisutamise on klambril veel praktilisi omadusi. Mõne jaoks on turvalisus kõige olulisem ja hirm oma kaarditaskut kaotada võib olla väsitav. Kasutades klambrit on võimalik kaarditasku kinnitada näiteks oma tasku külge, nii ei kao see sealt kuhugi ja võid kasvõi pea alaspidi rippuda ja ronida, kaarditasku on kindlalt taskus.

Peale turvalisuse pakub klamber kinnitusvõimalusi ka neile, kellel taskud puuduvad. kaarditasku saab mugavalt kinnitada seeliku, rihma või koti külge, kohad kuhu tavalist kaarditaskut kinnitada ei saa. See muudab Seif kaarditasku väga paindlikuks, kui rääkida selle kaasas kandmist. See on ka imeline viis kuidas kaarditaskut organiseeritult hoiustada. Kotti pannes tuleb kaarditasku klamber kinnitada mõne sahtli suu külge ja enam ei pea otsima läbi tervet kotti, et seda leida. Muidugi võib kaarditasku kinnitada ka autos kindlale kohale, et see ei hõivaks teie topsihoidjaid.

Ei soovi klambrit? Imeline! Pakume kaarditaskuid ka ilma kambrita, et saaksite olla veel minimalistlikumad ja kaasas kanda ainult kaarte. Siin võib Seifi kaarditasku olla isegi liiga hea, sest kohati on seda peaaegu võimtu taskus isegi tunda.

Me usume, et kui klambrit osavalt kasutada, lihtsustab see teie elu veelgi ja aitab hoida kõik vajaliku mugavalt organiseerituna.

Seif Design tiim

Shopping Cart