Guarantee

Garantiitingimused

Meie toodetel on 2-aastane garantii, mis kehtib toote tavapärasel kasutamisel. Garantii ei kehti tavapärasest kulumisest tingitud vigadele, muutustele värvitoonis ja/või tekstuuris ja/või toote kujus, kui see ei sega toote funktsionaalsust.

Juhul, kui sul on tekkinud küsimusi enda toote kohta või soovid selle garantiisse saata, palun kirjuta meile aadressil info@seifdesign.ee. Kirjas anna ülevaade probleemist ja jäta meile enda kontaktandmed, et saaksime sinuga esimesel võimalusel ühendust võtta.

Garantii käigus tehtavad parandustööd ja/või toote vahetamine on sulle tasuta, kuid lisanduvad transpordikulud.

Teenusetingimused

Üldine

Müügitingimused kehtivad kõigi isikute suhtes (edaspidi Klient), kes ostavad e-poest aadressil www.seifdesign.ee (edaspidi Müüja) ning sõlmivad e-poest kauba ostmiseks ostu-müügilepingu. E-poes tellimust sooritades ja kauba eest tasudes kinnitab klient, et on tutvunud müügitingimustega ning annab neile oma nõusoleku. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, muudatusi kajastatakse Müüja veebilehel. Lisaks nendel tingimustele reguleerivad Müüja veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja kõik teised õigusaktid. Müüja jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse www.ofseif.ee veebilehel.

Kauba müügilepinguga kohustub Müüja andma Kliendile üle olemasoleva või valmistatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku  Kliendile, Klient aga kohustub Müüjale tasuma kauba eest kogu summa ja võtma Kauba vastu esimesel võimalusel.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 48 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Hindadest

Kõik Müüja veebipoes esitatud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Müüjal on õigus veebipoes kuvatavaid hindasid igal ajal muuta. Juhul, kui Klient on tellimuse esitanud enne hindade korrigeerimist, kehtib talle tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hind. Kliendil puudub õigus nõuda hinnavahe kompenseerimist. Ostu hind sisaldab kauba kättetoimetamist Kliendile asukohta, mille klient on valinud tellimuse vormistamise käigus. Hilisemaid muutusi ei ole Müüja kohustatud rahuldama.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse sooritamiseks valib Klient välja sobiva kauba ning lisab selle ostukorvi. Toote lisamisel ostukorvi valib Klient endale sobiva värvikombinatsiooni. Tellimuse kinnitamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida sobiv tellimuse kohaletoimetamise viis. Tellimuse eest on võimalik tasuda deebet- ja krediitkaardiga või pangaülekandega.

Ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks ning tellimuse täitmist alustatakse kohe, kui Klient on tasunud kauba eest täies ulatuses.

Tarnetingimused

Ostu- ja müügilepingu jõustumisel täidetakse tellimus Müüja poolt ning kaup pannakse teele hiljemalt ostule järgneval kahel tööpäeval. Müüja veebilehel välja toodud tarneajad jõustuvad alates arve tasumise hetkest. Tellimus edastatakse Kliendi poolt märgitud sihtkohta ning Klient vastutab andmete õigsuse eest. Eestisisesed saadetised jõuavad valitud sihtpunkti tavatingimustel 2-3 tööpäeva jooksul. 

Pärast müügilepingu jõustumist edastab Müüja Kliendile e-kirja, kus on kauba kättesaamiseks vajalik informatsioon.

Kauba hoiuaeg SmartPost pakiautomaadis on 7 (viis) kalendripäeva.

Kui Kliendi tellitud kaupa pole võimalik lepingus ettenähtud ajal või viisil tarnida antakse sellest Kliendile esimesel võimalusel teada ning pakutakse sobivat alternatiivlahendust või tagastatakse ostusumma 14 tööpäeva jooksul.

Taganemisõigus

Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastatud kaup peab olema uus ja kasutamata ning taganemisõigus ei kehti eritellimusel valmistatud kaubale. Taganemisõigus ei kehti Kliendi poolt rikutud toodetele.

Kauba tagastamiseks tuleb alates kättesaamisest 14 päeva jooksul esitada vabas vormis tagastamisavaldus e-posti aadressil info@seifdesign.ee. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime ja tellimuse numbrit. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Tagastamise postikulu kannab Klient. Ostusumma tagastatakse kliendile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

Pretensiooni esitamise õigus

Müüja vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Kliendile. Sellest esimese 6 kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba toote üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Müüja kohustus.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Müüja poole saates e-kirja aadressil info@seifdesign.ee. Kirjas tuleb esitada Kliendi nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile. Kui Müüja e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, siis Müüja parandab või asendab puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada tagastab Müüja kõik müügilepingus kaasnenud tasud.

Kui Müüja on keeldunud Kliendi kaebust lahendamast või Klient ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Klient esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Klient võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Tellimistingimused

Saatmine

Sinu tellimus pannakse teele hiljemalt ostule järgneval kahel tööpäeval. Veebilehel välja toodud tarneajad jõustuvad alates arve tasumise hetkest. Erisuste puhul on need välja toodud tooteinfos või teavitatakse klienti koheselt, kui tellimuse täitmisega on probleeme. Eestisisesed saadetised jõuavad valitud pakiautomaati tavatingimustel 1-3 tööpäeva jooksul. 

Tagastamine

Sul on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastatud kaup peab olema uus ja kasutamata ning taganemisõigus ei kehti eritellimusel valmistatud või personaliseeritud kaubale. Taganemisõigus ei kehti rikutud toodetele.

Kauba tagastamiseks saada alates tellimuse kättesaamisest 14 päeva jooksul avaldus aadressile info@seifdesign.ee. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime ja tellimuse numbrit, mille leiad kinnitusmeilist. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Tagastamise postikulu kannab Klient. Ostusumma tagastatakse kliendile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

Shopping Basket